Zgłoszenia od mieszkańców


Zgłoszenia to aplikacja mobilna, która już wkrótce pojawi się w oficjalmym sklepie Google Play i będzie umożliwiać wysłanie zgłoszeń od mieszkańców bezpośrednio z telefonu. Aplikacja rozpoznaje lokalizację mieszkańca na podstawie danych z GPS, a następnie wyszukuje odpowiednią jednostkę Straży Miejskiej, do której zgłoszenie zostanie wysłane. Każde zgłoszenie, oprócz dokładnej lokalizacji, jest opatrzone dodatkowym opisem i fotografiami, które wykonujesz bezpośrednio z aplikacji. Wysłane zgłoszenie jest tożsame z wysłaniem poczty e-mail lub rozmową telefoniczną z funkcjonariuszem. Należy pamiętać, że każde zgłoszenie nigdy nie jest całkowicie anonimowe, nawet jeśli nie podajesz świadomie swoich danych. Odbiorca może pozyskać Twój (mieszkańca) adres IP, dokładną lokalizację, dane techniczne Twojego telefonu (nazwa, model, numer seryjny, numer karty SIM, itp).

Mobilne zgłoszenia od mieszkańców

Nadawca

Twoje dane osobowe są opcjonalne, ale jeżeli je zdefiniujesz, będą wysyłane za każdym razem w nowym zgłoszeniu.

Miejsce zdarzenia

Ulica na której przebywasz zostanie rozpoznana przez GPS. Nie musisz jej wpisywać.

Zdjęcia

Zdjęcia wykonujesz aparatem w telefonie lub wybierasz z własnej galerii. Automatycznie zostaną przyporządkowane do zgłoszenia.

Dodatkowy opis

Dodatkowy opis możesz wprowadzić słownie lub wpisać go z klawiatury.

Jak zacząć pracę z miblinymi zgłoszeniami?

Nic prostrzego, wystarczą 3 kroki

1. Instalacja
Pobierz z oficjalnego sklepu aplikację (Google Play) i zainstaluj ją na swoim urządzeniu.
2. Aktywacja
Aktywacja to kork po stronie Twojej Straży Miejskiej. Każda jednostka na terenie całego kraju musi wyrazić zgodę na otrzymywanie takich mobilnych zgłoszeń.
3. Konfiguracja
Konfiguracja wykona się automatycznie. Opcionalnie możesz podać swoje dane (imię i nazwisko) i możesz już wysyłać zgłoszenia.
Logowanie